Quantcast

Samsung Galaxy A71 için en iyi kılıflar

Samsung Galaxy A71.

Samsung Galaxy A71, bazı güçlü özelliklere sahip, bütçe dostu bir telefon. Galaxy A71, arkaya monte edilmiş dört kamera ve 6,7 inçlik devasa bir ekranı sallıyor. Bankayı bozmayabilir, ancak bir tane almayı planlıyorsanız yine de korumaya yatırım yapmak isteyeceksiniz. İşte şu anda alabileceğiniz en iyi Samsung Galaxy A71 kılıfları!

Aşağıdaki Galaxy A71’in kilidi açılmış GSM versiyonunu alabilirsiniz. AT&T ve T-Mobile planlarının yanı sıra Mint Mobile gibi yan kuruluşlarıyla birlikte çalışmalıdır.

Ayrıca bakınız: Alabileceğiniz en iyi Samsung telefonlar

En iyi Samsung Galaxy A71 kılıfları:

Editörün Notu: Yeni seçenekler piyasaya sürülürken en iyi Samsung Galaxy A71 kılıfları listemizi güncelleyeceğiz.


Spigen Sıvı Hava Zırhı

galaxy a71 spigen sıvı hava zırhı

Spigen Liquid Air Armor kılıfı, fazla ağırlık eklemeden koruma ve kavrama eklemek istiyorsanız harika bir seçimdir. Düğmeler ve hassas bağlantı noktası kesikleri için yerleşik kapaklarla tam gövde üçgen desenine sahip esnek TPU’dan yapılmıştır. Hafif tasarıma ve ince yapısına rağmen, Liquid Air Armor hala MIL-STD sertifikasına sahiptir.


Caseology Katı Flex Kristal

galaksi a71 vakası katı esnek kristal

Samsung, Galaxy A71’i çeşitli parlak renklerle donattı ve Solid Flex Crystal onları göstermenin kolay bir yoludur. Başka bir TPU kılıfı olan Solid Flex Crystal, mat siyah kaplamayı dört köşenin tamamında ek takviye ile şeffaf olanla değiştirir. MIL-STD sertifikalıdır ve çoğu kablosuz şarj pediyle sorunsuz çalışır.


Şiirsel Yakınlık

galaksi a71 şiirsel yakınlık

Poetic’in Affinity vakası, Solid Flex’ten biraz daha fazla koruma sunsa da, başka bir açık seçenektir. Bal peteği deseni darbeleri dağıtmaya yardımcı olurken, yükseltilmiş buzlu sırtlar çizilmelere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Poetic Affinity, güçlendirilmiş köşeleri ve ekranın etrafında yükseltilmiş bir kenarı olan MIL-STD sertifikalıdır.


SupCase UB Pro

galaxy a71 supcase ub pro

SupCase, kasa oyunundaki en iyi isimlerden biridir ve UB Pro, etrafındaki en dayanıklı seçeneklerden biridir. UB Pro, hibrit bir tasarıma ve yerleşik ekran koruyucusuna sahip güçlü bir koruyucudur. Bu çok parçalı bir kasa ve arka panel, ellerinizi kullanmadan tüm ihtiyaçlarınız için katlanır bir destek olarak çıkıyor. Hepsinden iyisi, çivi kadar sağlamdır ve düşmeye karşı direnç için MIL-STD 810G derecesine sahiptir.


UAG İzci

galaksi a71 uag izci

Listedeki ilk hibrit vaka olan UAG Scout, tartışmasız şimdiye kadarki en dayanıklı seçenek. Hem düşmelere hem de çizilmelere karşı yalıtım sağlamak için TPU çerçevesini sert polikarbonat kabukla harmanlamaktadır. TPU çerçevesinin tutması kolaydır ve kılıf MIL-STD sertifikalıdır, böylece telefonunuzu düşürürseniz rahat nefes alabilirsiniz. İnce dudak, ekranın korunmasına da yardımcı olur.


Otterbox Banliyö Lite

galaxy a71 su samuru banliyö lite

Otterbox kasaları, piyasadaki en dayanıklı ürünler arasında bir isim oluşturdu. Commuter Lite, korumayı biraz daha ince bir tasarımla sunsa da bir istisna değildir. Esnek bir TPU tampon, Samsung Galaxy A71’inizi düşmelere karşı korurken, sert bir polikarbonat çerçeve MIL-STD derecesini çizilmelere karşı korur. Düğmeler de kapatılır ve bağlantı noktaları hassas kesiklerle açılır.

OTTER10 koduyla ücretsiz gönderim ile birlikte site genelinde% 10 indirimden de yararlanabilirsiniz: otterbox.com. Bazı istisnalar geçerlidir.


Spigen Zor Zırh

galaxy a71 spigen sert zırh

Spigen’ın bu listedeki üçüncü ve son görünümü, aynı zamanda üçü arasında en dayanıklı olanıdır. Eller serbest akış için güçlendirilmiş bir destek ekleyen karma bir seçenektir. Sert Zırh kılıfı, ekstra koruma için TPU tamponunun içinde bir dizi üç ped kullanır. Polikarbonat bir kabuk, hepsini bir MIL-STD sertifikasıyla birbirine bağlar.


Şiirsel Devrim

galaksi a71 şiirsel devrimi

Poetic, dayanıklı Devrim ile en iyi Samsung Galaxy A71 kılıfları listemizdeki son seçeneği kilitliyor. Revolution, geçmeli PC paneline sahip bir TPU çerçevesi yerine katmanları birleştirir ve bunları bir PC dudağı ile yerine kilitler. Dudak, ekranınız için daha fazla koruma sağlar ve kasanın arkası bir destek olarak ikiye katlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.