Samsung’un sızdırılan Galaxy S21 tanıtımları iki tonlu bir tasarımı ortaya koyuyor

samsung galaxy s21 artı teaser

Kredi: Samsung / Android Polisi

  • Samsung’un Galaxy S21 telefon ailesinin tanıtımları sızdırıldı.
  • Klipler, bazı modellerde iki tonlu bir tasarım ve S21 Ultra’da kavisli bir ekran gösterir.
  • Samsung, 14 Ocak’ta bir Unpacked etkinliğinde telefonları tanıtabilir.

Galaxy S21’in nasıl görüneceğine dair bir fikir edinmek için resmi olmayan görüntülere ve fotoğraflara güvenmek zorunda kalmayabilirsiniz. Android Polisi Galaxy S21 ailesi için teaser videoları elde ettiğini ve sızıntının markayı doğrulamanın yanı sıra Samsung’un 2021 amiral gemisi tasarımına daha fazla ışık tuttuğunu söylüyor.

En önemlisi, teaser sızıntısı, en azından Galaxy S21 ve S21 Plus’ın, kameranın gövde ile keskin bir şekilde çarptığı ve çerçevenin kontrast oluşturduğu iki tonlu renk seçenekleriyle geleceğini gösteriyor. Örneğin burada gördüğünüz Phantom Violet modelleriyle bronz vurgular elde edersiniz. S21 Ultra teaser sadece siyah bir model gösteriyor, ancak bu daha renkli versiyonları mutlaka dışlamıyor.

samsung galaxy s21 plus animasyonlu sızıntı

Kredi: Samsung / Android Polisi

Klipler ayrıca S21 ve S21 Plus’ın düz ekranlara sahip olacağını, S21 Ultra’nın ise kenarlarda kıvrılacağını gösteriyor.

Samsung’un teaser video sızıntısı, aksi takdirde önceki Galaxy S21 kepçelerinde gördüğünüz kamera iddialarını destekliyor. Hem temel S21 hem de S21 Plus, 12MP normal ve ultra geniş sensörlerin yanı sıra 64MP “telefoto” kamera içermesi beklenen üç arka kameraya sahip olacaktır. Bu arada S21 Ultra, ikinci nesil 108MP ana sensör, 12MP ultra geniş ve 3X ve 10X optik yakınlaştırmalı iki 10MP telefoto sensör içerecektir. Note 20 Ultra’nın daha hızlı lazer otofokusu, S20 Ultra’nın uçuş süresi sensörünün yerini alacak.

Daha fazla oku: Galaxy Note serisine saygı duyuyorum ama kaçırmayacağım

Bunun ötesinde, birçok kişi S21 serisinin, daha hızlı Snapdragon 888 işlemcisine (ve birçok pazarda benzer bir Exynos) yükseltme ile Samsung formülünün ince bir evrimini temsil etmesini bekliyor. S21 Ultra’da S Pen desteğini görebilirsiniz, ancak bu modellerden herhangi biri için kutuya şarj cihazı gelmeyebilir.

Şirket, Galaxy S21 ailesini ne zaman görmeyi bekleyebileceğinizin ana hatlarını vermedi. Ancak, AP kaynaklar, Samsung’un 14 Ocak’ta 29 Ocak’ta yayınlanacak bir Unpacked etkinliği düzenleyeceğini iddia ediyor. Telefonlar da daha ucuz olabilir. Samsung işleri resmileştirene kadar herhangi bir sürüm konuşmasını dikkatle ele alsak da, bu daha önceki söylentileri doğruluyor. Samsung, bir etki yaratmak için normal Şubat veya Mart zaman dilimine kadar beklemeye istekli olmayabilir ve Çin’deki şiddetli rekabet ve çalkantılı bir pandemi dönemi telefon pazarı nedeniyle şirketi suçlamak zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.