Quantcast

Satın alabileceğiniz en iyi oyun masaları

oyun masası özelliği

PC oyunlarına dalmak fazla zaman almaz – genellikle bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar başlangıç ​​noktasıdır. Ancak klavye, fare ve kulaklık eklemeye başladığınızda daha fazla alana ihtiyacınız olacak. Yer eklemenin en iyi yolu, savaş istasyonunuzun kalbi olacak özel bir oyun masası kullanmaktır. İşte satın alabileceğiniz en iyileri için seçimlerimiz.

Ayrıca bakınız: Şu anda satın alabileceğiniz en iyi oyun dizüstü bilgisayarları

Listemizdeki tüm şekil ve boyutları kapsamaya çalıştık ve bu masaların çoğu, kulaklıklar ve klavyeler için ekstra kancalarla birlikte geliyor. Hatta oyun barınağınıza uyacak doğru bacak şeklini bile seçebilirsiniz. Kurulumunuzu yükseltmeye hazır mısınız? Hadi gidelim.

En iyi oyun masaları:


Eureka Oyun Albay serisi

oyun masası eureka albay serisi

Eureka Gaming’den ilk seçimimiz, 43 inç çapında ölçülen daha küçük seçeneklerden biridir. Çerçevenin üst kısmındaki bir dizi raf sayesinde koleksiyon parçalarınızı sergilemek istiyorsanız mükemmel bir oyun masası. Bir mousepad için endişelenmenize bile gerek kalmayacak çünkü Eureka’nın Albayında tam boy bir ped yerleşik olarak geliyor. Tüm iyi oyun masalarında olduğu gibi, ön tarafında bir RGB şeridi bulunur ve en sevdiğiniz içeceği monte edilmiş bardaklıkta saklayabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için en iyi oyun kulaklıkları


Ev gibi oyun 55 inç masa

oyun masası homall

Homall’ın oyun masası, depolama söz konusu olduğunda pek de süslü değil, ancak 55 inç genişlik en büyük monitörler için bile mükemmel. Sağlam T şekilli bacaklara sahiptir, böylece savaşın sıcağında kurulumunuzu devirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, kulaklığınızı asma kancasına saklayabilir ve bardak tutucuyla susuz kalabilirsiniz. Denetleyicilerinizi veya en sevdiğiniz oyunları saklamanız gerekiyorsa, Homall’da kolay saklama için masanın üstünde küçük bir montaj aparatı vardır.


AuAg oyun tarzı masası

oyun masası auag

AuAg’ın bu sonraki seçeneği 47 inç genişliğinde geliyor ve grubun en benzersiz Y şeklindeki bacak tasarımına kolayca sahip. Diğerleri gibi, AuAg masası da büyük bir mousepad ile birlikte bir bardak tutucu ve bir kulaklık kancası gibi diğer temel aksesuarlarla birlikte gelir. Savaş istasyonunuzun geri kalanına uyması için altı farklı RGB ayarı arasından seçim yapabilirsiniz, ancak diğer aksesuarlarınız için kullanışlı depolama rafları yoktur.

Ayrıca bakınız: En iyi oyun bilgisayarı masaüstü bilgisayarları


AmazonBasics masası

oyun masası amazonbasics

Rekabetin geri kalanının altını çizmeyi başaran kaliteli bir oyun masası bulmayı Amazon’a bırakın. Bu, listedeki en uygun fiyatlı seçeneklerden sadece biri değil, aynı zamanda aksesuarlar için bolca yer sağlıyor. İçecekleri, denetleyicileri, klavyeyi ve daha fazlasını çeşitli tel kafeslerde saklayabilirsiniz. AmazonBasics masası 51 inç genişliğindedir ve yükseltilmiş dizüstü bilgisayar rafı sayesinde daha da büyüktür.


Mr. IronStone L şeklinde masa

oyun masası bay ironstone

Çoklu monitör kurulumunu tercih ediyorsanız veya hem PC hem de konsol oyunlarını masanıza getirmek istiyorsanız, L şeklinde bir birime yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bay IronStone’un bu seçeneği çok sayıda zil veya ıslık ile birlikte gelmiyor, ancak inanılmaz miktarda alan sunuyor. Her panel 51 inç genişliğindedir ve ikisi 18 inçlik bir kare ile birbirine bağlıdır. İhtiyacınız olan her şey için kolayca yeterli alana sahip olursunuz ve dizüstü bilgisayarınızı yerleşik rafta yükseltebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: En iyi oyun yönlendiricileri: Wi-Fi gecikmesine veda edin


Eureka Kaptan serisi

oyun masası eureka kaptan

Eureka listemize geri döndü, ama bu sefer Kaptan masasıyla birlikte. Tıpkı gerçek askeri sıralamalarda olduğu gibi, Kaptan masası da Albay’ın üzerinde yer alır ve 60 inç genişliğindedir. Yerleşik kancalara iki çift kulaklık yerleştirebilirsiniz. Ek olarak, bu canavar 200 pound tutabilir. RGB özelliği olmasa da, dört USB şarj bağlantı noktası hoş bir dokunuş ve T şeklindeki bacaklar savaş istasyonunuz için bol miktarda güvenlik sağlamalıdır.


GreenForest L şeklinde çalışma masası

oyun masası greenforest

Bay IronStone L şeklindeki masa sizin için doğru değilse, GreenForest’in bu seçeneği değerli bir alternatif olabilir. Bay IronStone masasından daha küçük ve en uzun kenarı 39 inç boyutunda. Tüm oyun çevre birimlerinizi depolamak için yaratıcı olmanız gerekecek, ancak eklenen masaüstü alanı ihtiyacınız olan alanı sağlamalıdır.


Eureka Gaming Z60 masası

oyun masası eureka z60

Listemizdeki son oyun masası, Eureka Gaming’den bir başka seçenek. Eureka’nın Z60’ı, 60 inç genişliğinde ve 24 inç derinliğinde bir masa canavarıdır. Kendiniz ayarlayabileceğiniz dinamik RGB aydınlatmaya sahiptir ve Z şeklindeki ayaklar bol miktarda denge sunar. Aksesuarlarınızı ayrı olarak satın almanız gerekecek, ancak kablo yönetim sistemi, mousepad ve kenarlardaki zırh sistemi hoş dokunuşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.