Quantcast

Satın alabileceğiniz en ucuz oyun bilgisayarları

HP Omen masaüstü başlığı

Mükemmel oyun savaş istasyonu sürekli büyüyor ve değişiyor, ancak kalbinde yatan şey sağlam bir bilgisayardır. Tabii ki, dikkatli değilseniz nakit yığınlarını havaya uçurmanın en kolay yollarından biridir. Teçhizatınızı yükseltmeyi bekliyorsanız ancak bankayı kırmayı göze alamıyorsanız, daha uygun fiyatlı alternatiflere dönmenin zamanı gelmiş olabilir. Bunu akılda tutarak, şu anda satın alabileceğiniz en ucuz oyun bilgisayarları burada.

Ayrıca bakınız: En iyi oyun bilgisayarı masaüstü bilgisayarları

Bu listedeki tüm büyük isimleri kapsamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık, ancak fiyat sınırlamalarımız çok önemli. 1.000 dolardan daha düşük maliyetli makinelere bağlı kalıyoruz. Sonuçta, temel bileşenleri daha sonra bütçenizin izin verdiği ölçüde her zaman yükseltebilirsiniz. Şimdi başlayalım!

En ucuz oyun bilgisayarları:

Editörün Notu: Bu oyun bilgisayarlarının tümü, yazı yazıldığı sırada stokta 1.000 doların altındaydı, ancak listemizi yeni seçeneklerin piyasaya sürülmesiyle güncelleyeceğimizden emin olacağız.


Dell G5 masaüstü

dell g5

Dell G5 masaüstü oyun bilgisayarı, Alienware’in inanılmaz Aurora serisine sıçrama yapmadan gidebileceğiniz kadar üst düzeydir. G5’in bu sürümü sadece 8GB’lık RAM’e biraz ışık tutuyor, ancak DDR4 RAM. Bu nedenle, en azından ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Dell kuleye 512 GB SSD ve 1 TB HHD alanı yerleştirdi, bu nedenle en sevdiğiniz kitapları indirirken depolama alanı için canınızı sıkmamalısınız.

Ayrıca bakınız: Satın alabileceğiniz en ucuz 144Hz monitörler

Kaputun altında, makinenizin güç merkezi olarak hizmet veren 10. nesil Intel Core i5-10400F CPU ve Nvidia GeForce GTX 1660 Süper GPU da bulacaksınız. Dell’in G5’i listemizdeki en RGB içerikli oyun bilgisayarı olmasa da, oyun konusunda acemi olmanız durumunda pakette bir klavye ve fare bulunur. G5, 899 $ ‘lık bütçenin altında geliyor.


HP Pavilion Oyun masaüstü

ucuz oyun bilgisayarı hp pavilion

HP hayranları muhtemelen Pavilion serisini tanıyacaktır. Şirketten alabileceğiniz en popüler dizilerden biridir. Bununla birlikte, bu sürüm kasayı süsleyen zümrüt yeşili unsurlara kadar oyun göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Pavilion Gaming masaüstü bilgisayar, HP’nin Omen gücünü, daha pahalı makinelerin peşine düşmeden örneklemenin en uygun fiyatlı yollarından biridir.

Teknik özelliklere gelince, bu donanım Nvidia GeForce GTX 1650 grafiklerle desteklenen bir AMD Ryzen 5 3500 işlemci üzerinde çalışıyor. Depolama tarafında, 32 GB’a kadar artırabileceğiniz 8 GB DDR4 RAM’e sahip 512 GB PCIe NVMe M.2 SSD’ye bakıyorsunuz. HP’nin Pavilion Gaming masaüstü bilgisayarı, günümüzün en iyi oyunlarının çoğunun gereksinimlerini karşılar ve tüm favori çevre birimleriniz için yeterli bağlantı noktası içerir. HP Pavilion’u şu anda 779 dolara alabilirsiniz.


Omen 25L oyun bilgisayarı

omen 25l

HP’ye bağlı kalan Omen 25L, bir HP çekirdeği ile yüksek kaliteli oyunlara dalmanın en ekonomik yoludur. Şu anda, donanım doğrudan HP’den sadece 899 $ ‘dan başlıyor ve Omen’i siparişinizi vermeden önce kalbinizin içeriğine göre özelleştirebilirsiniz. 25L, iki Omen kulesinden daha küçük olmasına rağmen, isteğe bağlı Intel Core i7 ve i9 işlemciler sayesinde hala rekabet etmeye hazır. Ancak, bu tür bir yükseltme bütçenizi bozabilir.

Ayrıca bakınız: En iyi oyun koltukları: Kalçanızı rahat ettirin

Ayrıca, kurulumunuza 8GB ve 64GB arasında DDR4 RAM ile ince ayar yapabilirsiniz ve Western Digital’in Black NVMe SSD’si tüm Omen makinelerinin vazgeçilmezidir. HP, varsayılan olarak Nvidia GeForce GTX 1650 GPU’yu ekler, ancak bunu da her zaman artırabilirsiniz. Omen 25L’nin yan tarafı da tamamen şeffaftır, bu nedenle düzeninizin en iyi şekilde olduğundan emin olun.


Asus ROG Strix GA15DH

ucuz oyun bilgisayarı asus rog strix

AMD’nin Ryzen 5’inin 1.000 doların altındaki bu oyun bilgisayarları için en iyi işlemci olduğunu ve ROG Strix’in başka bir mükemmel örnek olduğunu fark edebilirsiniz. Sizi aksiyonun merkezinde tutmak için Ryzen 5’i veya Ryzen 7’yi Nvidia’nın GTX 1660 Super grafikleriyle (veya daha iyisi) eşleştirir. Asus, 256 GB SSD alanı ve önyükleme için 1 TB HHD ile birlikte temel yapılandırmada 8 GB RAM’e gitti.

Diğer ucuz oyun bilgisayarlarından bazıları RGB üzerinde biraz hafif olsa da, Asus ROG Strix ile hepsi bir arada. Aura Sync ile oynayabilirsiniz ve hem kasanızın önünü hem de baştan sona çalışan aydınlatmayı değiştirecektir. ROG Strix, hem makinenin ön tarafında hem de üst kısımda yerleşik olarak bulunan çok sayıda soğutma kanalı sayesinde baskı altında bile soğuktur. Asus’un ROG Strix GA15DH’sini şu anda Amazon’da 1.000 $ limitinde takip edebilirsiniz.


SkyTech Shiva ucuz oyun bilgisayarı

Skytech shiva

SkyTech, son birkaç ucuz oyun bilgisayarı kadar yaygın bir isim olmayabilir, ancak rekabet etmek için özellikleri bir araya getiriyor. Shiva, tamamen beyaz bir kasaya ve doğru miktarda RGB aydınlatmaya sahip şık, minimalist bir masaüstü bilgisayardır. İşlem gücü açısından AMD Ryzen 2600 CPU ile diğerlerinden biraz daha hafiftir, ancak 16GB DDR4 RAM ile Nvidia RTX 2060 bölgesine sıçrama yapar. SkyTech ayrıca 500 GB depolama alanıyla listedeki en büyük SSD’lerden birini seçti.

Ayrıca bakınız: En iyi oyun yönlendiricileri: Wi-Fi gecikmesine veda edin

SkyTech’in RGB aydınlatması, her biri gökkuşağı ışıklarıyla çevrelenmiş üç fan şeklinde gelir. Davayı temiz tutmak istiyorsanız, Shiva tam size göre. Bununla birlikte, beyaz ön kısım, üstteki küçük bir logo dışında hemen hemen değiştirilemez. SkyTech’in tanıtım modellerinden biridir, bu nedenle daha büyük ve daha iyi donanımları keşfederken bunun bir ağ geçidi bilgisayarı olarak hizmet etmesine hazır olun.


CyberPowerPC Gamer Xtreme

Cyberpowerpc

Gamer Xtreme, bir Intel CPU üzerinde çalıştığı için bu ucuz oyun bilgisayarları listesinde biraz nadirdir. Doğru, CyberPowerPC, Gamer Xtreme’i yerden kaldırmak için Core i5-10400F’yi tercih etti ve Nvidia’nın popüler GTX 1660 grafik kartıyla eşleştirdi. Tanıdık bir 8GB RAM modeline geri döner, ancak 500GB SSD başlangıç ​​için bol miktarda depolama alanıdır. CyberPowerPC, her masaüstüyle birlikte bir RGB fare ve klavye bile içerir.

Henüz VR’yi denemediyseniz, Gamer Xtreme yardım etmeye hazır. Tüm aksesuar ihtiyaçlarınız için yarım düzineden fazla USB bağlantı noktasına sahiptir. Temperli cam yan panel, bileşenlerinizi göstermenin anahtarıdır, ancak desenli ön panel de aynı derecede şıktır. RGB fanları tam olarak görünür.


iBuyPower Elemanı MR 9320

ucuz oyun bilgisayarı ibuypower

Bütçe dostu oyun teçhizatları değiş tokuşlarla gelme eğilimindedir ve iBuyPower’ın Element MR 9320’si bir istisna değildir. Listedeki en güçlü işlemciye (Intel Core i7-10700F) sahiptir, ancak 240 GB SSD, bulacağınız en küçüklerden biridir. Bununla birlikte, 1 TB HHD depolama ile desteklendiğinden, en sevdiğiniz oyunları depolamak için bolca yeriniz olur.

Ayrıca bakınız: Oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için en iyi oyun kulaklıkları

iBuyPower, Element MR 9320’de, en heyecan verici tasarım olmasa bile yapınızı sergilemek için harika olan temperli cam bir kasaya gitti. 16 GB DDR4 RAM, Core i7 işlemcisini mükemmel bir şekilde tamamlar ve iBuyPower, her masaüstünde bir klavye ve fare içerir. Bu, kuleyi takar takmaz oyunlarınıza hemen atlayabileceğiniz anlamına gelir.


SkyTech Blaze II

ucuz oyun bilgisayarı skytech blaze ii

Başka bir ucuz oyun bilgisayarı için SkyTech’e geri döndük ve bu sefer Blaze II’ye bakıyoruz. Shiva’dan biraz daha uygun fiyatlı, ancak birkaç kuruş tasarruf etmek için çok fazla köşeyi kesmek zorunda değil. AMD ve Nvidia, Blaze II’nin çekirdeğinde Ryzen 5 2600 ve GeForce GTX 1660 Ti ile tekrar iş başında. Ayrıca 500 GB SSD depolama, 8 GB RAM ve üç büyük RGB fanına bakıyorsunuz.

Blaze II fiziksel olarak bu listedeki en küçük teçhizatlardan biridir, ancak aynı zamanda geleneksel dikdörtgen tasarımı atlayan birkaç makineden biridir. Genel görünüme biraz doku eklemeye yardımcı olan açılı bir ön panele sahiptir. Shiva gibi, Blaze II de giriş seviyesi bir kurulumdur, ancak gerçekten beyaz dikdörtgen bir kasa istemeyenler içindir.


MSI MPG Trident 3 ucuz oyun bilgisayarı

msi trident 3

MSI’ın MPG Trident 3 sayesinde bu ucuz oyun bilgisayarı listesini tamamlamak için ana markalara geri döndük. MSI’nın güçlü dizüstü bilgisayarlarını hiç şüphesiz duymuşsunuzdur ve Trident bu gücün bir kısmını masaüstüne küçük bir ayak iziyle getiriyor. Agresif bir tarza sahip ve zıpkınınızı dikey veya yatay olarak herhangi bir sorun yaşamadan ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Satın alabileceğiniz en iyi oyun masaları

İçeride, MSI Intel’in yanında yer almayı seçti ve Core i5-10400F yonga setini aldı. Bunu Nvidia’nın GeForce GTX 1660 grafik kartıyla eşleştirdiğinizde, yalın, kaba bir makineniz olur. Trident 3, listedeki RGB’ye en az hazır modellerden biri olsa da, kolayca en benzersiz kule ve güncellemeler ve özelleştirme için hazır. Listeye uyması için Core i7 işlemcilerini ve daha güçlü grafik kartlarını takip edebilirsiniz, ancak Trident zaten 999 $ ‘dan başlıyor, bu yüzden o kumbarayı açmaya hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.