Quantcast

Satın alabileceğiniz en ucuz oyun klavyeleri

Java eğitimi

İyi bir klavyeye sahip olmak oyun deneyiminizi geliştirebilir veya bozabilir. Üst düzey oyun klavyeleri bazen sizi 150 ila 200 dolar arasında, bazen daha fazla çalıştırabilir. İyi haber şu ki, kaliteli bir oyun klavyesi elde etmek için bir ton para harcamanıza gerek yok. Bu en uygun fiyatlı oyun klavyelerinden birini satın alabilir ve bunun yerine tasarruf ettiğiniz parayı oyunlar için kullanabilirsiniz.

En uygun bütçeli oyun klavyeleri:

Editörün Notu: En iyi bütçeli oyun klavyelerinin bu listesini yenileri çıktıkça düzenli olarak güncelleyeceğiz.


Razer Cynosa Chroma

razer cynosa chroma

Razer Cynosa Chroma, bir oyun klavyesi için sağlam bir seçimdir. Razer, büyük bir oyun şirketidir çünkü neredeyse her zaman en iyi sonuçları verirler.

Tuşlar onlara yumuşak bir his veriyor ve ayrı ayrı RGB arkadan aydınlatmalı. Razer Synapse 3 yazılımını kullanarak klavyenin kontrollerini ve renklerini tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, Razer Hypershift, makroları tam olarak programlamanıza ve karmaşık komutları yürütmek için tuşları özelleştirmenize olanak tanır. Bir makro anahtarının ne olduğunu bilmiyorsanız, bu aslında bir dizi tuş dizisi için bir kısayoldur; örneğin, bir programı rahatça başlatmak için bir makro anahtarı kullanabilirsiniz.

Klavye, 80 milyona kadar tıklamayı destekleyebilir ve ayrıca iki yıllık daha uzun bir üretici garantisiyle birlikte gelir. Daha dayanıklı hale getiren sıvı dökülmesine karşı dayanıklı bir tasarıma sahiptir, bu yüzden umarım bu uzatılmış garantiyi kullanmanıza gerek kalmaz.

Amazon’dan satın alın


Logitech G613 Kablosuz

logitech g613 kablosuz

Harcayacak biraz fazladan paranız varsa, Logitech bir başka saygın oyun markasıdır. G613, adından da anlaşılacağı gibi, kablosuz bir mekanik klavyedir. İnanılmaz kablosuz hız için Bluetooth ve pilleri kullanır.

Ayrıca şunu okuyun: En iyi oyun bilgisayarı masaüstü bilgisayarları

Logitech’in G613 klavyesinde sessiz ve son derece dayanıklı Romer G mekanik anahtarlar bulunur; test edilmiş 70 milyon tuş vuruş ömrüne sahiptirler. Özel makro dizileri için altı adet programlanabilir G tuşu da vardır. Her şeyi beğeninize göre ayarlamak için Logitech Gaming Software’i kullanabilir ve hatta bilgisayarınızdaki her uygulama için G tuşlarını özelleştirebilirsiniz. Ekstra rahatlık için klavyede yerleşik bir avuç içi dayanağı da vardır.

Amazon’dan satın alın


Logitech G413 Karbon

logitech g413 karbon

Logitech’in G613 ve G413 klavyeleri arasındaki temel farklardan biri kablosuz ve kablolu olmasıdır. G413, güç için bir kablo kullanır, bu nedenle pilleri değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Diğer bir büyük fark, G413’ün aydınlatmalı tuşlara sahip olmasıdır, böylece geceleri bile tam olarak ne yaptığınızı her zaman görebilirsiniz.

G613 gibi, G413 de 70 milyon tuş vuruşu için test edilmiştir. Fırçalanmış alüminyum-magnezyum alaşımlı üst kasa ile donatılmış dayanıklı bir klavyedir. Kişiselleştirme için yan tarafında özel G tuşları bulunmasa da, ses seviyesini kontrol etmek, oyun moduna girmek ve daha fazlası için işlev (FN) tuşlarını kullanabilirsiniz.

Amazon’dan satın alın


Aukey KM-G6

aukey km g6 bütçe klavye

Bu, listedeki en ucuz klavyelerden biridir, ancak özelliklerden yoksun değildir. Son derece hassas olan ve her tuşa basıldığında tatmin edici bir tıklama sesi üreten Outemu Blue anahtarlarını kullanır; bu anahtarlar, 50 milyon tuş basma ömrü için test edilmiştir. Klavyenin arkasında 6 renkli bir LED arka ışık var. Kendi aydınlatma efektinizi oluşturmak için önceden ayarlanmış 9 aydınlatma efektinden birini seçebilir veya mevcut 2 özel yuvadan birini kullanabilirsiniz.

Ödeme: En iyi oyun sandalyeleri: Kalçanızı rahat ettirin

Bu klavye ayrıca 104 tuş rollover özelliğine sahiptir, bu da her tuşun bağımsız olduğu ve diğer kaç tuşa bastığınıza bakılmaksızın tanınacağı anlamına gelir. Ayrıca, çift vuruşlu kalıplanmış ABS tuş kapakları ve fırçalanmış metal panel, klavyenin sıvı dökülmesine karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Amazon’dan satın alın


Havit RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi

havit rgb mekanik oyun klavyesi

Oyun oynamak için harika, aynı zamanda hafif ve taşınabilir bir mekanik klavye arıyorsanız, Havit’in klavyesi tam size göre. Kailh Blue mekanik anahtarları ile sayı tuşları dahil standart 104 tuşa sahiptir. Böylece klavyeniz geleneksel mekanik klavyelerden daha ince ve daha hafif olacak, ancak oyun oynarken ve yazarken yine de bu tatmin edici hisse sahip olacaksınız.

Ayrıca özelleştirebileceğiniz birden fazla RGB aydınlatma ayarı vardır. Ve bir başka harika olay – sürücü ücretsiz! Böylece klavyeyi kullanmadan önce herhangi bir yazılım indirmeniz gerekmeyecek; sadece fişe takabilirsiniz ve gitmeye hazırsınız.

Amazon’dan satın alın


Corsair K57 RGB Kablosuz

corsair k57 rgb kablosuz 1

Oyun klavyesi bütçenizde biraz sallanma yeriniz varsa, Corsair’in K57 RGB kablosuz klavyesi en iyi seçeneklerden biridir. 99,99 $ fiyatla satılıyor, ancak bu hala birçok birinci sınıf oyun klavyesinin yarı fiyatına sahip.

Kaçırmayın: En iyi oyun yönlendiricileri: Wi-Fi gecikmesine veda edin

Burada listelenen diğer klavyelerin bazılarında olduğu gibi, bu klavyedeki tuşlar sessiz ve son derece duyarlı olacaktır. Seçmeli tuş geçişi ile gölgelenmeyi önleme güvencesine de sahip olacaksınız ve klavyenin oyun oynarken yazdıklarınızı her zaman almasını sağlayacaksınız. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz altı özel makro tuşu vardır. Klavye de avuç içi dayanağıyla birlikte gelir, ancak onsuz oyun oynamayı tercih ederseniz çıkarılabilir.

Ancak harcadığınız ekstra paranın karşılığında elde ettiğiniz şey burada. Slipstream kablosuz teknolojisi, klavyenin 1 ms’nin altındaki gecikmelerle hızlı yanıt vermesini sağlar. Böylece, gereksiz kabloların yolunuza çıkması veya masanızın alanını doldurması ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Ardından, tuşlarınızın arkasında ultra parlak cappelix RGB LED’ler de alırsınız. Corsair LED teknolojisi, standart LED teknolojisine göre% 60’a kadar daha parlaktır ve klavye, bir pil şarjı ile 35 saate kadar dayanabilir. Bu RGB açıkken. Kapatırsanız, klavye 175 saate kadar dayanır.

Corsair.com’dan satın alın


Stoga Mekanik Oyuncu Klavyesi

stoga mekanik bütçe oyun klavyesi

Stoga’nın mekanik klavyesi, klavyenin sağ tarafında 10 tuşlu sayı paneline sahip değildir. Bu nedenle, daha kompakt bir klavyedir ve çok fazla boş alana sahip olmayabilecek masalara daha iyi uyum sağlar. Müziği çalmanızı veya duraklatmanızı, postanıza erişmenizi, medyayı durdurmanızı ve daha fazlasını kolaylaştıran özel multimedya kontrollerinin yanı sıra toplam 87 tuşa sahiptir. Klavyenin üst kısmındaki işlev (FN) tuşları aracılığıyla kullanabileceğiniz dokuz multimedya işlevi de vardır.

Düşük fiyat etiketine rağmen, Stoga’nın klavyesi tüm metal malzemelerden yapılmıştır ve darbeye ve aşınmaya dayanıklıdır. Anahtarlar, iki renkli enjeksiyon kalıplı süspansiyon arka ışık kapağı kullanır. Ve arka ışığı 14 farklı şekilde ayarlayarak sizin için kolayca özelleştirebilirsiniz.

Amazon’dan satın alın


E-Element Z-88 Mekanik Klavye

E Element Z 88 mekanik klavye

Stoga’nın klavyesi gibi E-Element Z-88 mekanik klavyenin sağ tarafında 10 tuşlu bir sayı paneli yok. Küçük ve kompakttır, ancak yazarken ve oyun oynarken yine de harika hissediyor. Bu klavyenin en son sürümü, Outemu Innovative takılabilir mavi anahtarlarla donatılmıştır. Tuşlar duyarlı ve dayanıklıdır, orta dirençlidir ve ayrıca tatmin edici bir tıklama sesi üretir.

Ayrıca bakınız: Oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için en iyi oyun kulaklıkları

Sağlamlık ve net arka aydınlatma için 81 tuşlu rollover ve çift vuruşlu enjeksiyon kalıplı anahtar kapakları vardır. RGB arkadan aydınlatma için 10 farklı ön ayar vardır. Kazara dökülme ihtimaline karşı arkasında üç drenaj deliği bulunur. Artı, klavyenin mat bir dokusu var, bu yüzden oldukça şık görünüyor.

Amazon’dan satın alın


HyperX Alloy Core RGB

hyperx alaşım çekirdekli rgb oyun klavyesi

En iyi bütçeli oyun klavyeleri listemizdeki son seçenek yalnızca 49,99 ABD dolarıdır. Oynatmak, duraklatmak, ileri ve geri atlamak ve durdurmak için özel medya düğmelerine sahiptir. Ayrıca kolayca özelleştirebileceğiniz özel bir Oyun Modu düğmesine de sahiptir.

Mekanik klavyelerin verdiği hissi seviyorsanız, ancak bunlarla tipik olarak ilişkilendirilen yüksek sesli tıklamalardan nefret ediyorsanız, bu sizin için harika bir seçenektir. Tuşlar sessiz, süper duyarlı ve gölgelenmeyi önleme işlevine sahip. Mekanik klavyenin tüm avantajlarını yüksek sesli tıklama tuşlarının sıkıntısı olmadan elde edersiniz.

120 ml’ye kadar sıvı dökülmesine karşı dayanıklı olduğundan, oyun oynarken yanlışlıkla bir içki dökerseniz, bu klavyenin dökülme hasarına dayanacak şekilde test edildiğini bilerek içiniz rahat edebilir. Son olarak, RGB ışık çubuğu 6 farklı önceden ayarlanmış renk efektiyle birlikte gelir. Katıya ayarlayabilirsin veya deli hissediyorsan, aurora veya spektrum dalgasına ayarlayabilirsiniz. Diğer üç ön ayar renk döngüsü, nefes alma ve beş bölgedir.

Amazon’dan satın alın


Bunlar, şu anda satın alabileceğiniz en iyi bütçeli oyun klavyeleridir. Bir oyun klavyesi pazarındaysanız, bu seçeneklerin hiçbirinde yanlış gidemezsiniz. Bu markaların tümü saygın ve iyi bir mekanik klavyenin oyun deneyiminizi geliştireceğini garanti ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.