Quantcast

Sony Xperia 1 II için en iyi kılıflar

Sony Xperia 1 II ön ekran

Kredi: David Imel / Android Kurumu

Sony’nin amiral gemisi, akıllı telefon hızının sınırlarını zorlamak için tasarlandı, ancak bunun bir bedeli var. Xperia 1 II, 6,5 inç 4K ekran ve Alpha kameralar ve yüksek bir fiyat etiketi ile donatılmıştır. Birini almayı düşünüyorsanız, onarım maliyetlerinden kaçınmak için ekstra korumaya yatırım yapmak isteyeceksiniz. İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi Sony Xperia 1 II kılıfları!

İlişkili: Sony Xperia 1 II özellikleri

En iyi Sony Xperia 1 II kılıfları:

Editörün Notu: Daha fazlası mevcut oldukça Sony Xperia 1 II için en iyi vakaların bu listesini güncellemeye devam edeceğiz.


Olixar Karbon Elyaf

xperia 1 II olixar

Sony Xperia 1 II’nizin güvenli bir şekilde korunduğundan emin olmak isteseniz de, muhtemelen çok fazla yığın eklemek istemezsiniz. Kasanın kendisi ince ve esnektir, ancak yükseltilmiş bir dudak, ekran ve kamera birimleri için koruma sağlar. Keskin çiziklere karşı çok fazla koruma sağlamaz, ancak karbon fiber doku herhangi bir hasarın görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.


Spigen Sıvı Kristal

spigen likit kristal sony xperia 1 ii

İnce bir kasa istiyorsanız Spigen’in Sıvı Kristali başka bir harika seçenektir ve net tasarım cihazınızı göstermenize yardımcı olur. TPU malzemesinin takılması kolay olmasının yanı sıra her köşede bir dereceye kadar hava yastığı sağlar. İnce bir dudak, ekranı ve kameraları korumaya yardımcı olur ve hassas kesikler, düğmelere ve bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar.


Anccer İnce Kesim

anccer ince kesim

Sağlam bir polikarbonat kılıf, düşmelere ve çizilmelere TPU tampondan daha iyi dayanır ve Anccer’s Thin Fit bir renk patlamasıyla koruma sağlar. Kılıf şu anda Sony Xperia 1 II’nizi güvende ve sağlam tutacak dört parlak kaplamaya sahiptir. Telefonunuzun arkası güvende kalmalı, ancak düğme kesikleri diğer bazı durumlardan daha büyüktür, bu nedenle dikkatli olun!


KWMobile TPU kılıfı

kwmobile tpu

KWMobile’ın mat siyah TPU kılıfı, Sony Xperia 1 II’nize ekstra tutuş sağlar, bu nedenle kaygan cam yüzey konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. İnce bir form faktörünü korurken darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı yüksek kaliteli darbe emici kauçuğa sahiptir. Kasa, ekran ve kamera çevresinde daha kalın çıkıntılara sahip görünmese de, kasanın kendisi daha kalın bir lastik tampon tabakası sağlıyor.


KWMobile Cüzdan çantası

kwmobile cüzdan

Bunları şık bir pakette birleştirebilecekken neden yanınızda bir telefon ve cüzdan taşıyasınız? KWMobile ayrıca kart yuvaları, nakit cebi ve manyetik tokalı suni deri cüzdan çantası da sunar. Sony, Xperia 1 II’ye cüzdan kılıfını kickstand moduna çevirdiğinizde akış için mükemmel olacak 21: 9 uzun bir ekran verdi. Bir TPU tamponu, gününüze devam ederken telefonunuzu güvenli bir şekilde yerinde tutmanıza yardımcı olur.


Spigen Sağlam Zırh

sony xperia 1 ii spigen sağlam zırh

Spigen Rugged Armor, telefonunuza çok fazla hacim eklemeden iyi bir şok koruması sunan şık bir TPU kılıftır. Üstte ve altta karbon fiber tasarıma sahip, ancak gerçek koruma Hava Yastığı teknolojisinden ve dayanıklı bir iç örümcek ağı deseninden geliyor. Spigen’in Dayanıklı Zırh çantası, rahat ve güvenli bir deneyim için dokunsal düğmelere ve hassas kesiklere sahiptir.


Bunlar, şu anda en iyi Sony Xperia 1 II kılıfları için seçimlerimizdir, ancak bunu bir sonraki telefonunuz yapmayı düşünüyorsanız hazırlamanız gereken çok şey var. Hakkındaki düşüncelerimize göz atın benzersiz adı tam burada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.