Sport Outlet’te Reebok, Asics, Puma, Under Armour ve daha fazlasından koşu ayakkabısı ve kıyafetleri için en iyi Black Friday fırsatları

Koşu hayranları, özellikle kışın koşu için doğru teçhizatı bulmanın pahalı olabileceğini biliyor. Neyse ki, Sport Outlet’te yıl boyunca en kaliteli kıyafetleri ve ayakkabıları ve ana markaları bulabiliriz. Ama bu mu Black Friday’in bu haftasında daha da fazla teklif bulabiliriz olağan olanlardan.

Bu koşu ayakkabısı ve kıyafet seçeneklerimiz Sport Outlet’te:

Sport Outlet’te Koşu Ayakkabısı

Reebok Floatride Run Ultraknit

Reebok Floatride

Reebok’un Floatride serisi kimseyi kayıtsız bırakmaz ve bu özel model çok daha azdır. UltraKnit kumaş dikişlerden kurtulun, böylece ayakkabı her zamankinden daha rahat. Floatride köpük çok hafif yastıklama sağlarken dış tabanı daha fazla tutuş sağlar. Onları buluyoruz 149,95 euro 59,99 euro.


Reebok Floatride Run Ultraknit Erkek Koşu Ayakkabısı DV3884

Reebok Floatride Run Ultraknit Erkek Koşu Ayakkabısı DV3884

Reebok Floatride Koşusu 6000

Floatride 600

Aynı Floatride hattında, bu Run 6000 modelinde ayrıca Floatride teknolojisi köpüğü bulunur. hafif yastıklama ve en etkili. Ayakkabının topuk bölgesi güçlendirilmiş ve dolgulu, kauçuk taban ise aşınmaya dayanıklıdır. Onları ele geçirebiliriz 139,95 euro 59,99 euro.

Reebok Floatride Run 6000 Erkek Koşu Ayakkabısı CN2867

Reebok Floatride Run 6000 Erkek Koşu Ayakkabısı CN2867

Adidas NovaFVSE

Adidas Nova

Bu ayakkabı, rahat ve çok yumuşak bir ayak izi sağlayan Cloudfoam’li bir orta tabana sahiptir. Buna ek olarak, ayakkabının bir Adiwear tabanı vardır. aşınmaya dayanıklıdırçok dayanıklı bir ayakkabı olmak. Üst kısımda sadece nefes alabilirlik sağlamakla kalmayan ve ayağımıza uygun şekilde uyum sağlayan bir ağ vardır. Tarafından bulduk 89,95 euro 48,48 euro.

adidas Nova FV SE Erkek Koşu Ayakkabısı EE9267

adidas Nova FV SE Erkek Koşu Ayakkabısı EE9267

ASICS HyperGEL-YU

Asics Hypergel Yu

Bu ayakkabılar, ayak izimizin geri tepmesini en aza indirmeye yardımcı olan Hypergel YU teknolojisi sayesinde mükemmel yastıklama sunar. Düşündükleri kadar kilometrelerce seyahat etmelerini sağlayan nötr sırtlar için uygun bir ayakkabıdır. en yüksek konfor ve esneklikle. Ortholite iç taban terlemeyi iyileştirir ve dikiş eksikliği ayakkabının çok rahat olmasını sağlar. Onu bulabiliriz 110 Euro 39,99 euro.

ASICS HyperGEL-YU Erkek Koşu Ayakkabısı 1021A065-400

ASICS HyperGEL-YU Erkek Koşu Ayakkabısı 1021A065-400

Adidas PulseBoost HD Koruma

Adidas

Bu spor ayakkabıların naylon saya tüm hava koşullarında koşmamıza izin verin Ayaklarımızı ıslatmaktan korkmadan, Continental kauçuk dış tabanı yağmurda bile denge ve iyi kavrama sağlar, böylece kayma riskini ortadan kaldırırız. Bu ayakkabılar, adımlarımızın enerjisini geri veren reaktif bir yastıklamaya sahiptir. Onları ele geçirebiliriz 179,95 euro 74,99 euro.

adidas PulseBoost HD Guard Erkek Koşu Ayakkabısı FV3124

adidas PulseBoost HD Guard Erkek Koşu Ayakkabısı FV3124

Koşu için tayt ve pantolon

Asics Woven’ın Pantalones

koşu pantolonu

Bu Asics pantolonları, Motion Protect teknolojisi hem suya hem de rüzgara dayanıklı bir malzeme olduğundan yağmurlu günlerde koşmak için çok uygundur. Terlemeye izin vermek için, pantolonun dizlerinin arkasında hava dolaşımına yardımcı olan nefes alabilen ağ vardır. Fiyatlandırılırlar 49,99 euro 15,99 euro.

ASICS Woven Bayan Koşu Pantolonu 121300-0904

ASICS Woven Bayan Koşu Pantolonu 121300-0904

Zırh Altındaki Mallas Hızlı Uçuyor

Hızlı Uçun

Bu Under Armour taytları, daha iyi nefes alabilirlik için HeatGear teknolojisine sahiptir. Bu materyal dışarıya teri emmeyi başarır antrenman sırasında kuru ve yeterince serin kalmamıza yardımcı olur. Ek olarak, sürtünmeyi ve rahatsızlık riskini azaltmak için düz dikişlere sahiptir. Onları buluyoruz 55 avro 24,99 euro.

Under Armour Fly Fast Kadın Spor 3/4 Tayt 1320320-641

Under Armour Fly Fast Kadın Spor 3/4 Tayt 1320320-641

Mallas Asics Fujitrail Diz Taytı 3/4

Asics Fujitrail

Bu model, ciltte sürtünmeyi azaltmak ve herhangi bir rahatsızlığı önlemek için özel olarak tasarlanmış Flatlok dikişlere sahiptir. Buna ek olarak, uyluk bölgesinde takviye görevi gören kaymaz kauçuk eklere sahiptir ve iç büzme ipli elastik bel bandı ile birlikte, antrenman boyunca örgüyü yerinde tutmayı kolaylaştırır. Fiyatlandırılırlar 35 avro 22,99 euro.

ASICS Fujitrail Diz Taytı 3/4 Erkek Koşu Taytı 130013-0904

ASICS Fujitrail Diz Taytı 3/4 Erkek Koşu Taytı 130013-0904

Tişörtler, ceketler ve sütyenler

PUMA Ace 4Keeps Sütyen

Puma

Bu sütyen özellikleri orta yükseklikte dar kesim. Tutuşu orta olduğu için bu kadar yüksek bir desteğe ihtiyaç duymayan veya arayan kadınlar için uygundur. Göğsün altındaki yumuşak elastik, sürtünmeyi ve daha fazla rahatsızlığı önler. Tarafından bulduk 30 avro 12,99 euro.

PUMA Ace 4Keeps Kadın Spor Sütyeni

PUMA Ace 4Keeps Kadın Spor Sütyeni

Camiseta Adidas Süpernova N Run Yukarı Yükseliyor

Adidas

Adidas Supernova Rise Up N Run Tişörtü Climalite teknolojisine sahiptir ve hafif ve nefes alabilen bir tişört, her türlü egzersiz ve soğuk günlerde koşmak için mükemmel. Kollarında başparmaklar için bir açıklık vardır, böylece daha iyi oturur ve daha az sıcak günlerde bizi korur. Ayrıca yansıtıcı unsurlara sahip olduğu için karanlıktan sonra koşuya çıkmamız da uygundur. Tarafından bulduk 44,95 euro 24,99 euro.

adidas Supernova Rise Up N Run Erkek Uzun Kollu Üst DW5829

adidas Supernova Rise Up N Run Erkek Uzun Kollu Üst DW5829

Adidas Xpressive Bustier Spor Sütyeni

Adidas Xrpressive

Xpressive sütyen ayrıca markanın Climalite teknolojisine sahiptir, bu nedenle terlemeyi iyileştirmek ve antrenman boyunca bizi kuru tutmak için çok uygundur. Göğüs altındaki geniş ve elastik bant vücuda iyi bir tutuş ve uyum sağlarken elastik Y kayışları sırtımıza uyum sağlar. Tarafından bulduk 29,95 euro 16,99 euro.

adidas Xpressive Bustier Spor Sütyeni EI5503

adidas Xpressive Bustier Spor Sütyeni EI5503

Adidas ULTRA Energy koşu ceketi

Adidas ceket

Koşu ceketleriyle ilgili sorunlardan biri, ihtiyacımız olan tüm özgürlükle hareket etmemize izin verememeleridir. Bununla birlikte, bu model, nervürlü eklere sahip önceden oluşturulmuş kovanlara sahiptir. toplam hareket özgürlüğü için. Ayrıca, gece koşuya çıkarken bile risk altında kalmamamız için yansıtıcı unsurlara sahiptir. Bir fiyatı var 139,95 euro 49,99 euro.

Adidas ULTRA Energy Kadın Koşu Ceketi AZ2887

Adidas ULTRA Energy Kadın Koşu Ceketi AZ2887

Adidas Climaheat 1/2 Zip Tişört Koşu Camisa

Adidas tişört

Climaheat teknolojisi, vücut ısımızı depolamamıza ve kuru kalmamıza izin verirken nefes alabilen yalıtım sunar. Bu gömleğe, aynı zamanda nefes alabilen ve hızlı kuruma sağlayan Polartec Alpha yalıtım katılmıştır. Kış için çok uygun bir gömlek. Yüksek yakası ve baş parmak halkalı manşetleri sıcak kalmamıza yardımcı olur ve yansıtıcı unsurlar bizi karanlıkta görünür kılar. Bir fiyatı var 129,95 Euro 39,99 euro.

Adidas Climaheat 1/2 Zip Tişört Kadın Koşu Tişörtü AX8591

Adidas Climaheat 1/2 Zip Tişört Kadın Koşu Tişörtü AX8591

Camiseta DNAmic Force de Skins

Dış görünümler

Bu fonksiyonel gömlek, kış antrenmanlarımız için idealdir. Uzun manşonun yanı sıra nemin emilmesini sağlayan ve bizi kuru tutan nefes alabilen file malzemeden yapılmıştır. Vücudumuza uyum sağlamak için sıkı bir dar kesim kesimi vardır, böylece hiçbir şey giymediğimizi hissederiz. Bir fiyatı var 45 avro 16,99 euro.

Skins DNAmic Force Erkekler Fonksiyonel Uzun Kollu Üst

Skins DNAmic Force Erkekler Fonksiyonel Uzun Kollu Üst

Chaqueta de running Mizuno BT Lightweight Fleece

Mizuno Bt Hafif Polar

Mizuno ceket, nefes termo teknolojisine sahiptir. nefes alabilen yalıtım sağlar ısıyı biriktirmek için, ancak nemi değil. Bizi en soğuk havalardan korumak için yün astarı ve yüksek yakası vardır. Tarafından bulduk 89,95 euro 47,99 euro.

Mizuno BT Hafif Polar Ceket Erkek Koşu Ceketi J2GE5502-25

Mizuno BT Hafif Polar Ceket Erkek Koşu Ceketi J2GE5502-25

Camiseta de running Puma Ignite

Puma Ignite

Bu gömlek, nemi uzaklaştırmak için dryCELL teknolojisine sahiptir. Buna ek olarak, 360º yansıtıcı unsurlara sahiptir, böylece her zaman görünür oluruz. Dikişleri düz olduğundan sürtünmeyi önlemeye yardımcı olurken, file ekler nefes alabilirliği destekler. Bir fiyatı var 55 avro 21,99 euro.

PUMA Ignite 1/2 Zip Erkek Koşu Üstü 518404-01

PUMA Ignite 1/2 Zip Erkek Koşu Üstü 518404-01

Not: Burada yayınlanan bağlantılardan bazıları bağlı kuruluşlardandır. Buna rağmen, bahsedilen makalelerin hiçbiri ne markalar ne de mağazalar tarafından önerilmemiştir, bunların tanıtımı editör ekibinin benzersiz bir kararıdır. Fiyatlar ve kullanılabilirlik, yayınlandıktan sonra değişebilir.

In Vitónica | Sport Outlet’te Adidas, Under Armour, Puma, ASICS ve daha pek çok markadan spor ayakkabı, ceket ve fitness kıyafetleri için pazarlık

Görseller | iStock

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.