Spotify 2020 Sarmalanmış en popüler şarkıları, sanatçıları ve daha fazlasını görüntüleme

Akıllı telefondaki kayaların üzerinde Spotify menüsü

  • Spotify, yılı Android ve iOS’ta özetlemek için 2020 Sarılı’yı başlattı.
  • Bu yıl sınavlar, Hikayeler, rozetler ve yeni oynatma listeleri var.
  • Podcast’leri de araştırıyor.

Spotify, Sarmalı deneyimleriyle müzikte yılı kısma alışkanlığı kazandı ve 2020 baskısı ile işleri hızlandırıyor. En son yıl sonu deneyimi, her zamanki kişiselleştirilmiş çalma listelerini içerir, ancak müzikal zeitgeist’i keşfetmenize yardımcı olacak birkaç ekstra ekler.

En sevdiklerinizi toplamak için En Sevilen Şarkılarınız ve çalmadığınız (ama hoşunuza gidebilecek) albümleri yakalamak için Kaçırılan Hitler dahil olmak üzere daha kişiselleştirilmiş çalma listeleri göreceksiniz. ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda veya Yeni Zelanda’daysanız, en iyi sanatçılarınızı öne çıkaran Kayıt Üstü bir “karışık medya deneyimi” de deneyebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Premium hesabınızdan daha fazlasını elde etmek için 15 Spotify ipucu

Spotify 2020 Wrapped, dinlemenin de ötesine geçiyor. Uygulama içi testler, hangi sanatçıların, podcast’lerin ve hatta dönemlerin en iyi listelerinizi oluşturduğunu tahmin etmenize olanak tanır. A Story of Your 2020, onu tekrar tekrar çalarken yılın en iyi şarkısının yolunu takip etmenize yardımcı olur. Podcast alışkanlıklarını ayrıntılı olarak keşfedebilir ve dinleme düzeninize ve etkinize göre rozetler kazanabilirsiniz. Örneğin, oynatma listelerinizden birini birçok kişi takip ederse, bir Tastemaker rozeti alırsınız.

Bu yıl bir hesaba bile ihtiyacınız olmayacak. En popüler sanatçılar, şarkılar ve podcast’ler dahil olmak üzere Spotify’ın küresel trendlerini görmek için Web’de Sarılmış 2020’yi yine de ziyaret edebilirsiniz.

Özelliği kendiniz kontrol etmek ister misiniz? Süreç boyunca size yol göstereceğiz.

Spotify 2020 Sarılı web ve mobil cihazlarda nasıl bulunur?

google pixel 4 xl yeniden ziyaret edilmiş spotify

  1. Web’de Spotify 2020 Sarılı web sitesini ziyaret edin ve varsa hesabınızda oturum açın.
  2. Mobilde yılınızın bir özetini görmeli veya masaüstündeyseniz doğrudan oynatma listelerinize gitmelisiniz.
  3. Spotify’ın mobil uygulamalarında, bir arama başlatmak, ana ekranınızda henüz görmüyorsanız, 2020 Sarılmış kartını görüntülemelidir.
  4. Bunun mobil cihazlarda kullanıma sunulması biraz zaman alabilir, bu nedenle hemen görünmezse şaşırmayın. Bazıları uygulamayı yeniden yükleyerek başarılı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.