Quantcast

Şu anda satın alabileceğiniz en iyi OnePlus 7T kılıfları

OnePlus 7T masada elde kullanılır - en iyi OnePlus 7T kılıfları

OnePlus 7T, OnePlus 7 Pro’yu harika yapan her şeyi daha uygun bir fiyat noktasına getiriyor. 7T, satın alabileceğiniz en iyi premium orta sınıf akıllı telefonlardan biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda paraları için çok daha pahalı olan 2019 amiral gemilerine de veriyor. Telefonu yeni satın aldıysanız, kazalardan korumak isteyeceksiniz. İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi OnePlus 7T kılıflarından bazıları!

Telefonunuzu güvende tutmanın ve ondan en iyi şekilde yararlanmanın daha fazla yolunu mu arıyorsunuz? Kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. en iyi durumlar ve mobil aksesuar alabilirsiniz!

En iyi OnePlus 7T kılıfları:

Editörün Notu: Daha fazlası mevcut oldukça OnePlus 7T için en iyi vakaların bu listesini güncellemeye devam edeceğiz.


OnePlus 7T için MNML Çantası

Yükseltildi

oneplus 7t için mnml çantası

İnce bir OnePlus 7T kılıfı mı arıyorsunuz? 0,35 mm inceliğindeki MNML kasasından daha ince olmaz. O kadar ince ki, hiç davanız yokmuş gibi görünecek ve hissedecek. Çok fazla düşme koruması sunmaz, ancak sizi birikebilecek günlük çiziklerden koruyacaktır. MNML Case, buzlu siyah, buzlu beyaz ve mat siyah dahil olmak üzere üç farklı renkte gelir.


Spigen Sıvı Hava

spigen sıvı hava zırhı ince sığdırma çantası

Air, ince bir profili korumak için biçimlendirilmiş mükemmel ince ve hafif bir Spigen kasasıdır. Kaymayı önleyici mat kaplamalı desenli sırt, tutuşa yardımcı olur ve darbe direnci için hava yastığı teknolojisini kullanır. Hafifçe yükseltilmiş bir dudak, ekranı ve arka kamerayı da güvende tutar.


Caseology Vault

vakaoloji kasası

Caseology Vault, telefona çok fazla hacim eklemeden darbe koruması sağlamak için iyi bir iş çıkaran ağır hizmet tipi ancak hafif bir TPU kılıftır. Dokulu bir arka kısım ve şık tasarım öğeleri harika görünüyor ve aynı zamanda tutuşa katkıda bulunuyor. Düğmeler kapatıldığında, diğer bağlantı noktalarına ve özelliklere kolay erişim için hassas kesikler elde edersiniz.


Şiirsel Yakınlık

şiirsel yakınlık

Poetic Affinity kılıf, telefonunuz için askeri sınıf (MIL-STD 810G-516.6) koruma sağlamak için sert bir kabuk ve darbeye dayanıklı bir tamponu güçlendirilmiş köşelerle birleştirir. Arkadaki yükseltilmiş çıkıntılar, çizilmemeleri için mat bir yüzeye sahiptir. Uzatılmış dudak, ekranı, arka kamerayı ve parmak izi tarayıcısını hasardan korur.


Ringke Fusion-X

ringke fusion-x oneplus 7t kılıfı

Ringke Fusion-X, cihaza düşmeye karşı koruma için MIL-STD 810G-516.6 sertifikası veren çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. Sert polikarbonat arka kısım şeffaftır ve telefonun rengini ve tasarımını sergilemenizi sağlar. Yükseltilmiş bir dudak, ekranı ve arka kamerayı güvende tutarken, yanlar ve köşeler düşmeye karşı ek koruma için bir TPU tamponla güçlendirilmiştir. Ayrıca bilek ve boyun kayışlarını bağlamak için yerleşik bir kordon deliği elde edersiniz.


Spigen Sağlam Zırh

en iyi oneplus 7t kasaları - spigen dayanıklı zırh

Spigen Rugged Armor, satın alabileceğiniz en iyi OnePlus 7T kasalarından biridir. Hava yastığı teknolojisi ve şok dağılımı için iç kısımdaki örümcek ağı desenini kullanarak çok fazla hacim veya kalınlık eklemeden mükemmel koruma sağlar. Yükseltilmiş bir dudak ekranı, kamerayı ve parmak izi tarayıcısını güvende tutar ve ayrıca kapalı düğmeler alırsınız.


Otterbox Simetrisi

su samuru simetrisi

OnePlus 7T için sağlam koruma sağlarken aynı zamanda telefonu göstermenize izin veren net bir durum arıyorsanız, Otterbox Simetrisi mükemmel bir seçimdir. Otterbox kasalarından beklediğimiz güvenlik seviyesini sunarken, telefonun tasarımını her açıdan göstermenize olanak tanır. Bu, bu listedeki en pahalı durumdur, ancak telefonunuzu güvende tutmaya değer.

Otterbox.com’da OTTER10 koduyla ücretsiz gönderim ile birlikte site genelinde% 10 indirimden de yararlanabilirsiniz. Bazı istisnalar geçerlidir.


Ekranı çarpma ve düşmelerden de korumak ister misiniz? Bu OnePlus 7T ekran koruyucularından birini düşünmelisiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.