Tam Skullet Rehberi

Skullet, insanoğlunun bildiği en harika saç stillerinden biridir. Zorlu bir duruşla gerçekten bireysel bir kesimi sallayabiliyorsanız neden uzun ve kısa erkek saç modeli trendlerine uyasınız? Skullet, zamanın testine tabi tutuldu ve bunun iyi bir nedeni var. Bu saç kesimi, izleyicileriyle başka hiçbir şeye benzemiyor ve kalbin zayıflığı için olmayan yaratıcılık seviyeleri sunuyor. Fark edilmek istiyorsanız, bu sizin için saç kesimi. Şimdi sallamak için yeni bir saç kesimi arıyorsanız, tüm bu karantina sonrası büyümeye sahipsiniz, daha fazla aramanıza gerek yok.

Skullet, birçok yaşam tarzı için mükemmeldir. Ayrımcılık yapmaz. Diyetleri Matt Damon gibi oyuncular kadar ağırlıklı olarak Zinger Kutuları, uzun boyunlular ve buzlu kahvelerden oluşan yaratıcı erkekler için. Bu saç modeli, ara sıra onu değiştirmek isteyen tüm yaratıcı dahiler içindir. Bu nedenle, ister skullet oyununda yeni olun, ister yeni moda kesime dahil olmak istiyorsanız, skullet saç kesimi ve saç stilleri için eksiksiz bir kılavuzumuz var.

Ayrıca beğeneceksin:
Erkekler için 20+ En İyi Kaygan Saç Modelleri ve Saç Kesimi
50+ Erkekler İçin En İyi Kısa Saç Modelleri ve Saç Kesimi
Dennis Rodman’ın En Çirkin 8 Saç Modeli

Matt Damon Skullet

Skullet nedir?

Bazen kutunun dışında düşünmek, çözdüğünden daha fazla soruna neden olabilir. Bu tavada durum böyle değil. Özgür düşünen beyler için mükemmel bir saç modeli. Sürekli hareket halinde olan ve kafasının önündeki saçmalıklara ayıracak çok az zamanı olan bir adam için. Kefal, erkekler için en pratik ve en iyi saç kesimlerinden ikisini, kefal ve dazlak mürettebat kesimini harmanladığınızda olan şeydir. Bazıları buna kefal ve kafatası kelimeleri arasında bir tür portmanto diyebilir. Ne olursa olsun, bu saç modeli tamamen önde iş ve arkada parti.

Teknik bir ifadeyle, kişinin alnındaki kılların tıraş edilerek veya doğal olarak çekilerek incelmeye başlaması ve böylece daha çok kafa derisine yol açması ile ortaya çıkar. Daha sonra, arkadaki saçlar uzamaya başladığında veya bir kişisel ifade tarzına traş edildiğinde, iskelet şekillenir.

Bugün, tava yeni bir trend olarak düşünülebilir. Bu gerçeklerden daha uzak değil. Bu saç modeli, antik Roma ve Amerikan İç Savaşı’ndan kalma güçlü kadın ve erkeklerde bulundu. Geleneklere bağlı olsa da, bu saç kesiminin muzaffer dönüşü ana akım medyada iyi belgelenmiştir. Matt Damon, Hulk Hogan, Dustin Martin ve hatta Charles Manson gibi ünlü ünlüler ve şahsiyetler, ya seçimle ya da tamamen tesadüfen cesur bir tava salladı.

Skullet Nasıl Sallanır

Skullet söz konusu olduğunda genel kural, “ne kadar pisse o kadar iyi” dir. Bu kefal alt türü, geleneksel ve açıkçası kısa sırt ve yanlara uymayı reddedenler içindir. Bu saf mükemmellik ifadeleriyle dünyada neler olup bittiğini açıklamak umuduyla 6 kefalden oluşan bir liste derledik.

6 Skullets Stilleri Açıklandı

Fade Skullet

1. Skullet Fade

Bu tava ile güvenli bir şekilde başlayabilirsiniz. Bu saç modeli, formdan biraz daha fazla işlev arayan erkekler için mükemmel. Kısa, sıkı bir solma, var olan en şık saç stillerinden biridir ve bunu arkada devam eden partiyle birleştiren oğlum, oğlum! Üst kısımla fazla uğraşmayın, sadece berberinizden onu soldurmasını isteyin.

Mürettebat Skullet

2. Mürettebat Skullet

Mürettebat iskeleti, eski bir klasiğin çağdaş bir yorumu. Mürettebat kesimi, ellerini kirletmeyi seven erkekler için geleneksel sert yakka tarzı bir kesimdir. Bu kefal tarzı saç kesiminin tepesine gelince, yolunuza hiçbir şeyin çıkmasını istemezsiniz. Dazlak ekibini şovu durduran bir elyaf haline getirmek kadar basit. Geleneksel kefal sırtına geçerken doğal bir akış hareketini sürdürerek şekli kontrol etmeyi hedefleyin.

Aslan Yelesi Skullet

3. Aslan Yeleli Skullet

Bir ifade hakkında konuşun. Şapka takma, bu tava, tepesinde biraz yamukluk yaşayan bizler için mükemmel. Bir partiye 1 ölçeğinde, aslanın yeleli iskeleti tamamen bir partidir. Erkekler için bu saç kesimi söz konusu olduğunda, işin çoğunu düzelticinizle yapabilirsiniz. Cehennem, eğer bir çimleri biçebilirsen, muhtemelen bunu bir çırpma fırlatmadan çekebilirsin. Saç kesme makinenizle bir kulağın üstünden diğerine düz bir çizgi çizin. Çizgiyi kestikten sonra, her şeyi önden tıraş edebilirsiniz. Bunu büyütmek istiyorsanız, bir ortaçağ ‘viking skullet’i’ oluşturmak için bir sakal ekleyin.

Dustin Martin Skullet

4. Double Take Skullet

Bu ikinci bir bakışı hak ediyor. Bazen Dustin Martin olarak da anılan bu iskelet iş anlamına gelir. Bir aslan yelesi kefesinin bir başyapıtını yaratma yolundaysanız, bu sizi yolunuza almak için harika bir erkek saç modeli. Boynumuzun arkasını kaplayan yerleşik bir güneş siperliği olmayanlarımız için bu harikalar yaratıyor. Bu görünümü elde etmek için, başka herhangi bir tava gibi davranın ve dikkatli olun. Çizginin düz bir şekilde yükseldiğinden emin olun, ardından yalnızca arka kısmı bırakarak üst kısmı tıraş edin. Şimdi bitirdiniz, kıracağınız tüm boyunlarınız için özür dile.

Kıvırcık

5. Kıvırcık Skullet

Yani, Erkekler için 50+ Kıvırcık Saç Kesimi kılavuzumuzu okudunuz ve hala doğal buklelerinizi şekillendirmenin iyi bir yolunu bulamıyor musunuz? Neyse ki, aralarda sadece sizi bekleyen bir tane daha var. Aslanın yelesi uzun düz saçlı olanlar içinse, kıvırcık tava kıvırcık saçlı olanlar içindir, şekle bak. Erkekler için bu kıvırcık saç modeli hemen hemen aynı şekilde elde edilir. Önce o kötü çocuğu sıraya diz, sonra ileri doğru tıraş et, basit. Bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız, arkadaki partiye biraz düşük parlaklıkta bir ürün ekleyin ve işaretçi gibi parlamasını izleyin, çünkü biliyorsunuz.

Afro

6. Afro Skullet

Piyasadaki teknik olarak en gelişmiş kepçelerden biri. Her şeyden önce, doğal afro büyüyemezseniz, bu sizin için değil. Bu kötü çocuğu çıkarmak için maksimum bağlılığa ihtiyacınız var, bu erkek saç stilini denerken derine dalmaya hazır olun. Yöntem basit, bu folikülleri geri bağlayın ve gölleri hizalayın. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız bunu evde denemeyin bile, hataya yer yok.

Ayrıca beğeneceksin:
Erkekler için 20+ En İyi Kaygan Saç Modelleri ve Saç Kesimi
50+ Erkekler İçin En İyi Kısa Saç Modelleri ve Saç Kesimi
Dennis Rodman’ın En Çirkin 8 Saç Modeli

Skullet nedir?

Kefal, erkekler için en pratik ve en iyi saç kesimlerinden ikisini, kefal ve dazlak mürettebat kesimini harmanladığınızda olan şeydir. Bazıları buna kefal ve kafatası kelimeleri arasında bir tür portmanto diyebilir. Ne olursa olsun, bu saç modeli tamamen önde iş ve arkada parti.

Dustin Martins saç kesiminin adı ne?

Dusty, tipik olarak geleneksel bir mürettebatı veya solmuş bir tavayı sallar.

Kefal ve kefal arasındaki fark nedir?

Geleneksel bir kefalin tepesinde birkaç inç saç olurken, bir tava geleneksel olarak üstte temiz traşlı ekip kesimidir. Bu, günlük görevlerle daha az etkileşime neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.