Tamamen Beyaz Mutfaklar

Herhangi bir parlak iç mekan dergisini açın ve bir çift gölgelik yapmanız gerekebilir. Göz kamaştırıcı tamamen beyaz mutfaklar şu anda tüm öfke ve birkaç yıldır öyle. Soru şu – tamamen beyaz mutfaklar sıcak mı değil mi?

beyaz mutfağa hangi renk ankastre , siyah beyaz mutfak , gri beyaz mutfak dolapları , beyaz renkli mutfak dolapları , beyaz mutfak , mutfak dolaplarını beyaza boyama , siyah beyaz mutfak dolapları , modern beyaz mutfak dolapları , parlak beyaz mutfak dolapları , antrasit gri beyaz mutfak dolapları,

Neden Mutfakta Tamamen Beyaz Olsun?

Pırıl pırıl beyaz mutfaklar sadece pırıltılarla güzel görünmez. Tamamen beyaz bir mutfak kurulduğunda, hemen hemen seçtiğiniz herhangi bir renge sıçrayabileceğiniz boş bir tuval haline gelir. Bir itfaiye arabası kırmızısı sıçrama, canlı mavi avize veya basit paslanmaz çelik aletler beyaz bir zemine yerleştirildiğinde daha parlak görünür ve daha etkileyici olur.

Bu nedenle, tamamen beyaz bir mutfak inanılmaz derecede çok yönlüdür. Bankayı bozmadan veya mevcut dekorla çatışmadan son sezonun ev eşyaları ve aksesuarlarıyla giydirebilirsiniz.

Mutfakta beyazlaşmanın bir başka nedeni de satılabilirliktir. Renk düzeni nötr ise ve üzerine inşa edilebiliyorsa, potansiyel alıcılar evinizde yaşamı daha iyi görselleştirebilir. Onlar (veya tamamen beyaz plandan sıkılırsanız siz), birkaç bin dolara daha renkli bir tonla dolap kapılarını veya mutfak karolarını değiştirebilir.

Son olarak, tamamen beyaz bir mutfağın birçok savunucusu, tarzın zamansız olduğunu iddia ediyor. Renk, kumaş, malzeme ve aletlerin modası geçse de beyazın asla çıkmayacağını söylüyorlar.

Neden Tamamen Beyaz Mutfaktan Kaçının?

Sade beyaz mutfakların eleştirmenleri, onların sadece fazla klinik olduklarını iddia ediyorlar. “Renk nerede?” ağlıyorlar. Ve argümanlarını anlamak kolaydır. Pek çok mutfak kurulur ve hiçbir zaman eklenmez, bu da onları sıcaklık veya canlılıktan yoksun geniş alanlar olarak bırakır.

Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, sıcak nötr, parlak fayanslarda bir parça boya, yeni bir sıçrama veya hatta taze çiçeklerden oluşan bir vazo, sade alana çok ihtiyaç duyulan bazı renkleri enjekte edebilir.

Diğer eleştirmenler, tamamen beyaz mutfakların özellikle çocuk dostu olmadığını söylüyor. Parmak izleri, lekeler ve diğer sinir bozucu işaretler, daha koyu veya daha ayrıntılı malzemelere göre beyaz yüzeylerde daha fazla görünebilir.

Son Karar

Beyaz bir mutfak ya da biraz daha renkli bir şey tercih etmek kişisel bir seçimdir. Hala karar veremiyor musunuz? Hayalinizdeki odayı tasarlamaya başlamak için mutfak tasarım fikirleri için fotoğraf bölümümüze göz atın veya bölgenizdeki bir mutfak tasarımcısıyla iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.