Tarifler dahil hafif haftalık diyet

Yıl sonundan birkaç gün sonra ve Noel Arifesini kutlarken, çoğumuz daha az kalorili bir diyet yiyerek fazlalıkları telafi etmeye çalışıyoruz. Yani bugün bizim haftalık menü bize sunuyor Noel öncesi hafif tarifler.

Hafif ve besleyici yemeklere dayalı haftalık menü

Yıl sonu tatillerinde yediğimiz yemeklerin genellikle daha düşük kalitede ve kalori bakımından daha yoğun olduğu bilinmektedir, bu nedenle kilomuzu korumak ve sağlığımıza dikkat etmek istiyorsak çok yararlıdır. hafif ve sağlıklı yemek önceki ve sonraki günler.

Bunu yapmak için seçiyoruz düşük kalorili, doyurucu yiyecekler yumurta, taze ve yumuşak peynirler, bol miktarda meyve ve sebzeler, baklagiller, kepekli tahıllar ve ayrıca balık ve yağsız etler gibi.

# RetoVitónica: yedi hafif, lezzetli ve sağlıklı akşam yemeği;  haftanın her günü için bir tane

Elbette, ultra işlenmiş olanı bir kenara ve diyeti taze ve mevsimlik yiyeceklere dayandırırız, ayrıca yağ veya kalori eklemeyen, besinleri koruyan pişirme yöntemlerini kullanırız.

Evde kendi yemeğinizi organize edebilmeniz için aşağıda tariflerle hafif menü dahil olmak üzere:

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Soğuk Sonbahar Günleri için Mükemmel 19 Hızlı ve Kolay Sıcak Salata Tarifleri

Perşembe

Cuma

Sonbaharda sağlıklı bir satın alma nasıl yapılır: sepetinizde kaçırmayacağınız mevsimlik yiyecekler (ve bunları hazırlamak için 41 tarif)

Cumartesi

Pazar

Her zaman söylediğimiz gibi, bu haftalık diyetten yararlanmak için tavsiye ediyoruz. menüyü her tüketiciye göre uyarlayınrasyonlarda, tariflerde ve diğerlerinde değişiklik yapılması gerekebilir.

Ayrıca tavsiye edilir bu menüye diğer sağlıklı yaşam alışkanlıklarıyla eşlik edin düzenli egzersiz yapmak veya her gün yeterince dinlenmek gibi.

Görüntü | Vitonic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.