Tarz Sunan Banyo Ürünleri

Banyo, evin en çok kullanılan alanlarından biri olduğu için haneler, banyolarını sadece kullanımı rahat değil aynı zamanda şık hale getirmenin yollarını arıyor. İşte banyonuzun tarzını basitçe yansıtmasına yardımcı olacak bazı ürünler.

Isıtmalı Havlu Rayları

Hiçbir şey bir ısıtmalı havlu askısı. Bunlar banyoda harika görünüyor ve ek olarak sıcak, kabarık bir bonus var. Havlu duştan veya banyodan çıktıktan sonra.

Hamamlar ve Duşlar

Buradaki sıkıcı standartları unutun. Bu, tamamen dışarı çıkabileceğiniz ve gerçekten harika görünen bir şey alabileceğiniz bir alan. Derin bir sağanak veya jakuzi banyosu harika görünür ve aynı zamanda işlevseldir. Aramak banyolar temiz, hafif kareli çizgiler içeren. Çerçevesiz bardak duş perdeleri, banyoya yağmur tarzı veya masaj yaparken gerçekten temiz ve şık bir görünüm verir duş başlıkları iyi görünecek ve şimdiye kadar yaşadığınız en iyi duşu verecektir.

Bir Açıklama Havzası

Banyo lavabosu söz konusu olduğunda artık tek seçenek seramik veya porselen değil. Artık cam leğenler alabilirsiniz. taş havzalar (doğal veya kompozit) ve hatta ahşap lavabolar. Bunları makyaj masasının üstüne yerleştirin, gömülü (alttan montajlı), makyaj masasının kenarından dışarı çıkacak şekilde monte edin … seçim sizin. Doğru seçimi yaparak mütevazı lavabo, göze çarpan bir banyo armatürü haline gelebilir.

Sissiz Aynalar

Her seferinde tamamen buğulanan aynalardan bıktınız mı? duş? Buğulanmayan banyo aynaları bu sorunu ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Banyoya ekstra bir stil dokunuşu katarlar ve son derece pratiktirler – aynanın açılmasını beklemek zorunda kalmadan tıraş olmanıza, makyaj yapmanıza veya diğer görevleri yerine getirmenize olanak tanır.

Zemin altı ısıtma

Diğerlerinin üzerine çıkın ve en soğuk günlerde bile sıcak olan zeminler (ve aslında bütün bir banyo) için yerden ısıtma sistemi kurun. Daha fazla dondurucu soğuk yok fayans duştan çıktığınızda! Yerden ısıtma her türlü zemin kaplamasıyla kullanılabilir ve yeni veya mevcut evlere kurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.