Telefonlarda ve elektronik cihazlarda büyük tasarruf sağlayın

Amazon'da Samsung Hafta Fırsatları

Samsung Haftası olduğunu biliyor muydunuz? Hayır, biz de değiliz. Tantana kaçırmış olmalıyız, ancak iyi haber şu ki, düzinelerce en iyi Samsung ürünü 13 Aralık’a kadar satışta. seçilen akıllı telefonlar.

Yapabileceğiniz tasarruflara en iyi örnek Samsung Galaxy A71’dir. Şu anda Amazon’da 449.99 $ (150 $ indirim) fiyatına satılıyor ve bu da onu 5G devrimine katılmanın ekonomik bir yolu haline getiriyor. S20 serisinin (yine satışta olan) yüksekliklerini tam olarak karşılamasa da sağlam pil ömrü ve hızlı performansıyla mükemmel bir ekran sunuyor.

Ayrıca bakınız: 2020’nin en iyi Samsung telefonları

Diğer bir seçenek, Samsung HW-T550 2.1 kanallı ses çubuğunda 100 doların üzerinde satışta sadece 177.99 dolara (102 dolar indirim) düştü. DTS Virtual: X, 3D surround sesi deneyimlemenizi sağlayarak oturma odanızı bir sinema salonuna dönüştürür. Ev sisteminize daha da güçlü bir yükseltme yapmak için, HW-Q900T 7.1.2 kanallı ses çubuğunda 200 $ ‘dan fazla tasarruf edebilir ve Noel filmini izlemek için zamanında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

İşte satışın diğer önemli özelliklerinden bazılarının kısa bir özeti:

Yukarıdaki anlaşmalar buzdağının sadece görünen kısmı. Samsung web sitesinde çalışan tüm mevcut teklifleri burada bulabilir veya tam Amazon satışına göz atmak için aşağıdaki düğmeye tıklayabilirsiniz. Tasarruflar, özellikle Amazon’da Samsung Haftası boyunca sabit değildir ve tüm satışlar mevcudiyete bağlıdır. Başka bir deyişle, gözünüze çarpan tekliflerin hiçbirinde uyumayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.