Warner Bros.’un planlanan tüm 2021 filmleri HBO Max’e taşındı

HBO Max logo, üstünde, smartphone Hazır Fotoğraf 1

  • Warner Bros.’un docket üzerindeki tüm 2021 filmleri HBO Max’te gösterilecek.
  • Filmler aynı anda sinemalara da inecek, ancak bir tane görmek için oraya gitmenize gerek yok.
  • Bu sadece Warner Bros. ve HBO Max için değil, aynı zamanda sektör için de sismik bir değişimi temsil ediyor.

Bugün, Warner Bros. Pictures Group, 2021’de yeni filmleri yayınlama şeklini büyük ölçüde değiştireceğini duyurdu. Stüdyo, 2021 takviminde şimdiye kadar sahip olduğu filmlerin her birinin, HBO Max yayın hizmetinde bir çıkış göreceğini açıkladı. Filmler yine sinemalarda gösterime girecek, ancak artık evinizde izlemek için beklemenize gerek yok. Filmleri HBO Max’te izlemek, normal aylık abonelik ücretinden daha pahalı olmayacaktır.

İlişkili: Paranıza değer en iyi yayın hizmetleri

Warner’ın yaklaşmakta olan film listesi, The Matrix serisinin bir sonraki devamı olan Wonder Woman 1984, The Conjuring serisinin bir sonraki devamı, Dune remake, yeni bir Mortal Kombat filmi, uzun zamandır beklenen Godzilla vs Kong ve daha fazlasını içeriyor. Tüm bu filmlerin HBO Max’te sinemadaki sürümlerle eşzamanlı olarak gerçekleşecek özel bir aylık penceresi olacak.

HBO Max ile ilgili 2021 filmler

Yeni modelle ilk kez vizyona girecek film, 25 Aralık 2020’de Wonder Woman devam filmi olacak.

Bir aylık süre sona erdikten sonra, filmler sinemaya devam edecek ancak HBO Max’tan çıkacak. Daha sonra, fiziksel medya ve üçüncü taraf akış sürümleri her zamanki gibi gerçekleşecektir.

Bu artık HBO Max’i akışlı video endüstrisinde benzersiz bir teklif haline getiriyor. Başka hiçbir yayın hizmeti şu anda sinemalarda olan filmleri, özellikle de tüketicilere hiçbir ekstra ücret ödemeden sunmaz.

HBO Max ve Warner Bros., AT & T’den Warner Media’ya aittir ve bu ortaklık bu şekilde mümkündür. Diğer stüdyoların filmlerinin bu modeli benimsemesi olası değildir. Bununla birlikte, Disney’in akış taahhüdü ile birlikte, endüstrinin çevrimiçi akışa bakışındaki bu sismik değişim, yeni bir film gösterimi çağını temsil edebilir.

HBO Max şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut, ancak Latin Amerika ve Avrupa’da 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürülecek. İlginç bir şekilde, HBO Max bugün yeni aboneler için ücretsiz yedi günlük denemesini sonlandırdığını duyurdu. HBO Max’e şimdi bir şans vermek istiyorsanız, en baştan ödeme yapmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.