Xbox Series X, Pixel 4a 5G ve Vivoactive 4 uluslararası hediye!

Pazar günü çekiliş zamanı! Bu ay üç şanslı Android Kurumu okuyucuların bazı en iyi teknolojileri kazanma şansı var!

Geçen ayki OnePlus 8T, Garmin Venu ve Sony WH-1000XM4 uluslararası çekilişinin kazananlarını, İngiltere’den Sophie C., Hindistan’dan Akash P. ve Kanada’dan Cassandra C.’yi tebrik ediyoruz.

Bu hafta, AA Deals Store’un izniyle yepyeni bir Xbox Series X, bir Google Pixel 4a 5G ve bir Garmin Vivoactive 4 veriyoruz!

Fırsat Mağazasında bulunan en sıcak tekliflerden biri Degoo Premium bulut depolamaya ömür boyu aboneliktir.

Dosyalarınızı depolamak için en güvenli yer buluttadır. Degoo ile, dosyaları müthiş bir basitlikle yönetmek ve paylaşmak için 10 TB’a kadar son derece güvenli yedekleme alanı elde edersiniz. Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla yedekleme alanı sunan bir veritabanından yüksek hızlı aktarımlarla, ihtiyacınız olan tek depolama alanıdır.

Çoğu bulut depolama sağlayıcısı, sizden hızlı bir şekilde artabilecek bir aylık ücret alır. Bu Degoo anlaşması, ömür boyu abonelik için tek seferlik bir ödeme yapmanıza olanak tanır ve şu anda büyük bir fiyat düşüşüne tabidir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, 1 TB alan için 49,99 ABD doları (900 ABD doları değerinde) ile 10 TB için 99,99 ABD doları (3,600 ABD doları değerinde) arasında değişen dört depolama boyutu vardır.

Anlaşmayı kontrol etmek için aşağıdaki düğmeye basın.

Birincilik ödülü: Bir Xbox Series X ve bir AA kapüşonlu

xbox serisi x inceleme tarafıxbox serisi x inceleme tarafı

Kredi: Oliver Cragg / Android Kurumu

Microsoft’un amiral gemisi sistemi olan Xbox Series X, dokuzuncu konsol neslindeki rekabeti uçurmak isteyen, en son teknolojiye sahip seçkin bir oyun makinesidir. Bu ayın sonunda hediye şapkasından çıkan ilk isim, bu güç santrali konsolunun yanı sıra bir Android Kurumu kapüşonlu svetşört.

Microsoft, Series X’i “şimdiye kadarki en hızlı, en güçlü Xbox” olarak lanse ediyor. Bu kesinlikle doğru ve aynı zamanda tam stop satın alabileceğiniz en güçlü konsol oluyor. Evet, en azından teoride PlayStation 5’ten bile daha fazla.

Mevcut teknolojinin ötesinde, Microsoft ayrıca geleceğe yönelik bazı önlemler de aldı. Seri X teknik olarak 8K TV’leri, Dolby Vision ve Dolby Atmos’u destekler, ancak bu özelliklerin hiçbiri oyun için lansman sırasında mevcut değildir.

Aşağıdaki bağlantılardan yapabileceğiniz Xbox Series X hakkında öğrenebileceğiniz çok şey var. Bu ayki en büyük ödülümüzü kazanırsanız sabırlı olmanız gerekebileceğini unutmayın, çünkü en son konsollar piyasaya sürüldüklerinden beri bulmak zor.

Çekilişe girin!

İkincilik ödülü: Bir Google Pixel 4a 5G ve bir AA kapüşonlu

Google Pixel 4a 5G standart arka resim

Kredi: David Imel / Android Kurumu

Xbox’a mı yoksa Google Pixel 4a 5G’ye en yüksek faturalandırmayı mı vereceğimizi düşünürken, bu ay esasen iki birincilik ödülü var. Bu ayki ikinci sıradaki kazananımız, bu yüksek puanlı 5G telefonun yanı sıra Android Kurumu kapüşonlu svetşört.

Teknik olarak Pixel 5’ten yarım nesil bir adım olabilir, ancak Pixel 4a 5G aynı anda piyasaya sürüldü ve bu konuda pek de aşağılık yok. Pixel 4a 5G, Pixel 5’in en iyisini alır ve onu Pixel 4a’nın değer paketiyle birleştirir. Google’ın 2020 portföyündeki premium ve bütçe arasındaki mükemmel denge ve şimdiye kadar yapılmış en iyi orta sınıflardan biri.

Pixel 4a 5G, Snapdragon 765G işlemci, 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahiptir. Aynı zamanda gittikçe nadir görülen canavarın da sporu: bir kulaklık girişi!

Pixel 4a 5G hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ilgili içeriğe bakın.

Çekilişe girin!

Üçüncülük ödülü: Bir Garmin Vivoactive 4 ve bir AA tişörtü

garmin vivoactive 4 incelemesi egzersiz ekranı nefes çalışması eliptik

Bronz madalya kazanan bu ay, teselli ödülünü alıyor: piyasadaki en iyi fitness takipçilerinden biri. Garmin Vivoactive 4, kişisel rekorlarınızı kırmanıza yardımcı olacak en etkili cihazlardan biridir ve ayrıca bir Android Kurumu Yeni zirvelere çıkarken giymek için tişört.

Garmin Vivoactive 4, Vivoactive 3 ve 3 Music için sağlam bir yükseltmedir ve orta seviye bir çoklu spor saate ihtiyaç duyanları kesinlikle memnun edecektir. Yeni Garmin Venu kadar gösterişli değil, ancak daha okunabilir bir ekrana ve daha uzun pil ömrüne sahip olduğu için bu iyi bir şey olabilir.

Vivoactive 4, Garmin Pay’in yanı sıra yerleşik müzik depolamayı da destekler. Ayrıca yerel müzik veya Spotify, Amazon Music, Deezer veya iHeartRadio aracılığıyla çevrimdışı çalma listeleri için yaklaşık 3,5 GB depolama alanıyla birlikte gelir.

Bu premium fitness takipçisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ilgili kapsamımıza göz atın:

Çekilişi buraya girin

Xbox Series X, Pixel 4a 5G ve Garmin Vivoactive 4 uluslararası hediye!

Kaçırmayın: Sennheiser HD 350BT uluslararası hediye

Kazananlar galerisi

Shriganesh J ve Anshuman M hediye kazananları

Hindistan’dan Shriganesh J. ve Anshuman M.’ye tebrikler. Shriganesh, Ağustos başından itibaren Pixel 4a hediyemizin galibi oldu, ancak telefonun çıkışını beklememeyi tercih ettiği için bunun yerine bir Samsung Galaxy A71 aldığı için mutlu oldu. Anshuman, Ağustos sonundan itibaren Galaxy Watch 3 çekilişimizin şanslı kazananıydı ve bunu iyi COVID-19 güvenliği ile birlikte gösterdi!

Şartlar ve koşullar

  • Bu uluslararası bir hediyedir (ülkenize gönderim yapamadığımız zamanlar hariç).
  • Ödülleri Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’daki tüm bölgelere gönderebiliriz. Başka bir bölgede yaşıyorsanız, nerede yaşadığınıza bağlı olarak, çekilişte sunulan akıllı telefona eşit veya benzer değerde alternatif bir ödül sunmak için sizinle iletişime geçebiliriz.
  • Kayıp gönderilerden sorumlu değiliz.
  • Hediye ödülünüzün arızalanmasından sorumlu değiliz.
  • İkamet ettiğiniz ülkede reşit olma yaşı olmalısınız.
  • Karşılaşabileceğiniz herhangi bir görev veya ithalat ücretinden sorumlu değiliz.
  • Sadece bir kişi başına giriş seti; lütfen birden fazla e-posta adresi girmeyin. Tüm kazananları doğrulayacağız ve aynı kişi tarafından birden fazla e-posta adresi tespit edersek, kazanmaya uygun olmayacaksınız.
  • Bu çekilişte herhangi bir değişiklik yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.
  • Bu hediye, Android Kurumu.
  • Ödül, satın alınmaya hazır olduğunda gönderilecektir.

Daha: Android Authority uluslararası hediye SSS’leri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.