Yeni TWS kulaklıkları hakkında bildiğimiz her şey

Samsung Galaxy Buds Plus ile Samsung Galaxy Buds Live karşılaştırmasının bir resmi, ilgili kılıflarının içinde ve dışında her bir kulaklıkla birlikte.

Kredi: Lily Katz / Android Kurumu

Samsung, küresel TWS kulaklık pazarında yavaş ama istikrarlı bir şekilde yükseliyor ve her nesil Galaxy Tomurcuk, Apple’ın endüstri lideri AirPod’ları için daha büyük bir tehdit oluşturuyor. Şimdiye kadar Galaxy Tomurcuklarının üç versiyonunu gördük ve yaklaşan dördüncü yineleme, bazı erken sızıntılar ve söylentiler sayesinde şimdiden manşetlere çıkıyor. İşte Samsung’un yaklaşan kulaklıkları hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Samsung Galaxy Buds Pro adı ve çıkış tarihi

Samsung Galaxy Buds Plus gerçek kablosuz kulaklıklar S10e

Samsung, Galaxy Buds’tan Galaxy Buds Plus’a ve ardından Galaxy Buds Live’a geçti. Gördüğünüz gibi, Galaxy Buds lakabı baştan sona sabit kaldı ve büyük olasılıkla Samsung’un premium kulaklıklarının tüm gelecek nesilleri için takılı kalacak.

Daha önce yeni Galaxy Tomurcuklarının adının Galaxy Buds Beyond olacağına inanılıyordu. Söylenti, ABD’de tescilli bir ticari marka tescil edildiğinde başladı. Bununla birlikte, son zamanlarda bir dizi sertifika, Galaxy Buds Pro adına işaret ediyor.

Ayrıca oku: Şu anda satın alabileceğiniz en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

FCC ve Endonezya telekom kurumu SDPPI tarafından yayınlanan belgeler SM-R190 model numaralı Galaxy Buds Pro markasını yansıtıyor. Aynı model numarası daha önce bir Kore sertifikasında da görülmüştü. Tüm bu kanıtlar, yeni Samsung tomurcuklarının Galaxy Buds Pro olarak adlandırılacağını büyük olasılıkla gösteriyor.

Çıkış tarihi söz konusu olduğunda, Samsung genellikle amiral gemisi akıllı telefonlarının yanında yeni bir çift kulaklık piyasaya sürüyor. Galaxy S20 ve Buds Live ile piyasaya sürülen Galaxy Buds Plus, Note 20 ile çıktı. Bu geleneği sürdürerek Samsung’un Galaxy Buds Pro’yu Ocak ayında Galaxy S21 serisiyle aynı gün tanıtmasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy Buds Pro tasarımı

Gri bir yüzey üzerinde Samsung Galaxy Buds Plus gerçek kablosuz kulaklıkların bir resmi.

Samsung Galaxy Buds Live’ın aksine, Galaxy Buds Pro’nun orijinal Galaxy Buds ve Galaxy Buds Plus’ın kulak içi tasarımını daha ileriye taşıması bekleniyor. Dolayısıyla, Samsung’un yeni fasulye şeklindeki kulaklıklarını dört gözle bekliyorsanız, muhtemelen Buds Live’ın halefini beklemeniz gerekir.

Yaygın olarak Galaxy Buds Pro’nun Galaxy Buds Plus’ın yerini alacağına ve Samsung’un Live serisini ayrı tutacağına inanılıyor. Bununla birlikte, kulak içi kulaklıkların tek seferlik bir deney olması da mümkün.

Bununla birlikte, Galaxy Buds Pro, daha geleneksel kulak içi tasarımını koruyarak daha iyi bir uyum sunabilir. Kulaklıkların kendilerinin herhangi bir görüntüsünü görmedik, ancak Samsung şarj kutusunu Galaxy Buds Live’ınkine benzeyecek şekilde değiştiriyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Buds Pro FCC Listesi

FCC listesi, önceki Samsung kulak içi kutuda gördüğümüz hap şeklindeki kutuya kıyasla kare şeklinde bir tasarımı onaylayan şarj çantasının altını gösteriyor.

Özellikler ve özellikler

Galaxy Buds Plus, 1'de erken eller

Göre SamMobileGalaxy Buds Pro, Galaxy Buds Plus’ta gözden kaçırılan ancak Galaxy Buds Live’a eklenen bir özellik olan Aktif Gürültü Engelleme ile gelecek. Kulak içi tasarımı ve ANC ile Galaxy Buds Pro, ideal olarak dış gürültüyü yalıtmak için öncekilerden daha iyi bir iş çıkarır.

Yeni kulaklıkların ayrıca, önemli sesleri duyabilmeniz ve çevrenizden haberdar olabilmeniz için geliştirilmiş bir Ortam moduna sahip olması bekleniyor.

Ayrıca oku: Aşağıdaki en iyi TWS egzersiz kulaklıkları

3C sertifikasına göre Galaxy Buds Pro şarj kutusu 472mAh batarya ile gelebilir. Öyleyse, Samsung pil kapasitesini değiştirmedi çünkü Galaxy Buds Live kılıfı aynı teknik özelliklere sahip.

Galaxy Buds Pro’nun özellikleri ve özellikleri hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak kulakiçi kulaklıklar hakkında daha fazlasını piyasaya sürülmeye yakın bir zamanda duyacağımızdan eminiz. O zamana kadar, kulaklıklarla ilgili en son güncellemeleri almak için bu makaleye yer işareti koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.